"ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტები "Third Way Project-ის" სასერტიფიკატო სასწავლო მოდულებს დაესწრნენ
"ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტები, აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალი "Third Way Project-ის" სასერტიფიკატო სასწავლო მოდულებს დაესწრნენ
"ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტები და აკადემიური / ადმინისტრაციული  პერსონალი ევროკავშირის ერაზმუს+ პროგრამის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს KA 2 პროექტ - "Third Way Project-ის"  ფარგლებში შემუშავებულ სასერტიფიკატო ონლაინ სასწავლო მოდულებს დაესწრნენ.
"Third Way Project" დაინტერესებულ პირებს 8 სხვადასხვა სასწავლო მოდულს სთავაზობს, როგორებიცაა: ფინანსური მენეჯმენტი, მარკეტინგი და სოციალური მედია, პროექტის მენეჯმენტი, დაფინანსება და ტენდერი, მმართველობა და ლიდერობა, ზემოქმედების მართვა, მენეჯმენტი და ლიდერობა და ბიზნესის წამოწყება.
აღსანიშნავია, რომ პროგრამის ფარგლებში "ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტებმა და აკადემიურმა / ადმინისტრაციულმა პერსონალმა წარმატებით დაასრულეს მათთვის არაერთი საინტერესო სასწავლო მოდული და ჯამში 40-მდე სერტიფიკატით დაჯილდოვდნენ.
შეთავაზება მიმდინარეა, შესაბამისად, უფრო მეტ სტუდენტსა და აკადემიურ/ადმინისტრაციულ პერსონალს ექნება შესაძლებლობა წარმატებით გაიზიაროს სხვადასხვა მიმართულებით არსებული პრაქტიკა და ცოდნა.

STUDENTS OF “EUROPEAN UNIVERSITY” COMPLETED “THE THIRD WAY PROJECT” CERTIFICATE COURSE MODULES
Students, academic and administrative staff of “European University” completed “The Third Way Project” certificate course modules
Students and academic/administrative staff of “European University” completed “The Third Way Project” online certificate course modules, developed within the framework of a Key Action 2 Erasmus project funded by the Erasmus + programme of the European Union.
“Third Way Project” offers 8 different learning modules, such as: Financial Management, Funding and Tendering, Governance and Leadership, Impact Management, Management and Leadership, Marketing and social media, Project Management and Starting up your Business.
It is worth noting that within the framework of the program, students and academic/administrative staff of “European University” successfully completed a number of interesting modules and were awarded a total of 40 certificates.
The offer is ongoing, thus, more and more students and academic/administrative staff members will have the opportunity to enhance their knowledge in the above-mentioned fields.