სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრმა საერთაშორისო სტუდენტებთან შეხვედრა გამართა
22 იანვარს, ევროპის უნივერსიტეტის სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრმა, საერთაშორისო სტუდენტებთან საინფორმაციო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრა სრულად ინტერაქციულ ფორმატში წარიმართა, სადაც სტუდენტებმა, მომსახურების ცენტრის წარმომადგენლებს საკუთარი მოთხოვნები და საჭიროებები გაუზიარეს.
სტუდენტებმა ასევე მათთვის საინტერესო იდეები და აქტივობები წარმოადგინეს, რომელთა განხორციელებაშიც მათ სერვის ცენტრი დაეხმარება.
სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრი ყოველთვის მზად არის, შეხვდეს სტუდენტებს და მხარი დაუჭიროს მათ ინიციატივებს.

The Student and Alumni Service Center held a meeting with students
On January 22, representatives of the Student and Alumni Service Center at European University held an informational meeting with students.
The meeting was conducted in a fully interactive format, where students shared their needs and requirements with the Service Center representatives.
Students also voiced ideas and proposed activities they were interested in, which the Service Center pledged to support and help implement.
The Student and Alumni Service Center remains committed to meeting with students and supporting their initiatives.