"ევროპის უნივერსიტეტის" PR-სა და მარკეტინგის სამსახურის სპეციალისტი ბექა გელდიაშვილი საფრანგეთში, IGENSIA Groupe-ში იმყოფებოდა
"ევროპის უნივერსიტეტის" საზოგადოებასთან ურთიერთობებისა და მარკეტინგის სამსახურის სპეციალისტი ბექა გელდიაშვილი "ერაზმუს+" საერთაშორისო თანამშრომლობის ფარგლებში, საფრანგეთში, IGENSIA Groupe-ში იმყოფებოდა.
სამუშაო ვიზიტის ფარგლებში ბექა გელდიაშვილი შეხვდა უნივერსიტეტის ადმინისტრაციის თანამშრომლებსა და აკადემიურ პერსონალს. შეხვედრაზე განიხილეს ერთობლივი პროექტების განხორციელების შესაძლებლობები და სამომავლო პერსპექტივები.
აღსანიშნავია, რომ მსგავსი ინიციატივები მნიშვნელოვანია როგორც აკადემიური პერსონალის უნარებისა და ცოდნის გაღრმავებისთვის, ასევე ინოვაციების ხელშეწყობისა და საერთაშორისო თანამშრომლობის განვითარებისთვის.
გლობალურ აკადემიურ საზოგადოებასთან დაახლოებით, გაძლიერებული საგანმანათლებლო გამოცდილებისა და ფართო კულტურული პერსპექტივების მეშვეობით, "ევროპის უნივერსიტეტი" ჰორიზონტის გაფართოებას აგრძელებს.

Public Relations and Marketing Specialist at European University, Beka Geldiashvili was undertaking a professional visit to IGENSIA Groupe
Public Relations and Marketing Specialist at European University, Beka Geldiashvili was undertaking a professional visit to IGENSIA Groupe in France as part of the Erasmus+ international cooperation framework.
Throughout his visit, Mr. Geldiashvili engaged with members of the university’s administrative and academic staff. The discussions focused on potential joint project initiatives and prospects for future collaboration.
It is noteworthy, that such initiatives are invaluable in enhancing the skills and knowledge of administrative personnel, promoting innovation, and fostering international cooperation.
By engaging with global academic communities, the European University continues to expand its horizons, through enhanced educational experiences and broader cultural perspectives.