"ევროპის უნივერსიტეტის" სტომატოლოგიის ფაკულტეტის სტუდენტებმა პაროდონტოლოგიაში სტუდენტურ კონკურსში მიიღეს მონაწილეობა
"ევროპის უნივერსიტეტის" სტომატოლოგიის ფაკულტეტის სტუდენტებმა პაროდონტოლოგიაში სტუდენტურ კონკურსში - “პაროდონტიტის დიაგნოსტიკა და მკურნალობის მტკიცებულებებზე დაფუძნებული თანამედროვე მეთოდები” მიიღეს მონაწილეობა.
პროექტი საქართველოს პაროდონტოლოგთა და იმპლანტოლოგთა საზოგადოების (GSPi) ორგანიზებითა და კომპანია “Curasept-worldwide”ის მხარდაჭერით ჩატარდა.
კონკურსი ორი ეტაპისაგან შედგებოდა. პირველი თეორიული სალექციო ნაწილის შემდეგ "ევროპის უნივერისტეტის" სტუდენტებმა საკონკურსო შეკითხვებს წარმატებით უპასუხეს და მეორე ეტაპზე პრაქტიკულ ვორქშოფში მონაწილეობის უფლება მოიპოვეს.
პროექტის გამარჯვებული 2025 წელს ვენაში პაროდონტოლოგიის უმნიშვნელოვანეს საერთაშორისო ღონისძიებას  EuroPerio 11 დაესწრება.

Students from the Faculty of Dentistry at "European University" participated in a student competition in periodontology
Students from the Faculty of Dentistry at "European University" took part in a student competition in periodontology titled "Diagnosis of Periodontitis and Evidence-Based Modern Treatment Methods."
The project was organized by the Georgian Society of Periodontists and Implantologists (GSPi) and supported by the company "Curasept-worldwide."
The competition consisted of two stages. After the first theoretical lectures, the students from "European University" successfully answered the competition questions and they were granted the right to participate in the practical workshop.
The winner of the project will attend EuroPerio 11, the most significant international periodontology event, in Vienna in 2025.