"ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტებმა ბერლინში, ახალგაზრდა მკვლევართა საერთაშორისო სიმპოზიუმზე საკუთარი მოხსენებები წარადგინეს
“ევროპის უნივერსიტეტის” დიპლომირებული მედიკოსის ქართულენოვანი და ინგლისურენოვანი პროგრამის სტუდენტებმა - ანა ენუქიძემ და ჯანის ხანმა ბერლინში აკონის უნივერსიტეტში, ახალგაზრდა მკვლევართა საერთაშორისო სიმპოზიუმზე საკუთარი მოხსენებები წარადგინეს.
სტუდენტებმა ასევე მონაწილეობა მიიღეს მსოფლიო ჯანმრთელობის სამიტში, რომელიც ბერლინში 13-15 ოქტომბერს გაიმართა.
პროექტის ფარგლებში "ევროპის უნივერსიტეტის“ სტუდენტების მგზავრობის და სასტუმროში განთავსების ხარჯები გერმანული მხარის მიერ სრულად დაფინანსდა.

"European University" Students Present Reports at the International Symposium of Young Researchers in Berlin
Ana Enukidze and Janis Khan, medical doctor program students from "European University," presented their reports at the International Symposium of Young Researchers held at Akon University in Berlin.
The students also participated in the World Health Summit, which took place in Berlin from October 13-15.
As part of the project, the travel and accommodation expenses for the "European University" students were fully covered by the German side.