“ევროპის უნივერსიტეტს” პროფესორი რაუფ აბდული ესტუმრა
“ევროპის უნივერსიტეტს” ვიტენბორგის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის დეკანი, პროფესორი რაუფ აბდული ესტუმრა.
შეხვედრას ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის დეკანი ილია ბოცვაძე და საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსი მარიამ ორჯონიკიძე ესწრებოდნენ.
ვიზიტის ფარგლებში განხილულ იქნა ორმხრივი სამომავლო თანამშრომლობის სტრატეგიები, რომლებიც ცოდნის გაცვლისა და პროფესიული განვითარებისთვის ხელსაყრელ შესაძლებლობას წარმოადგენს.
თანამშრომლობის მსგავსი პლატფორმები, უნივერსიტეტის ადმინისტრაციულ პერსონალს აძლევს უნიკალურ შესაძლებლობას გაიზიარონ ევროპული პერსპექტივები და, ასევე, ხაზს უსვამს "ევროპის უნივერსიტეტის" ერთგულებას განათლებისა და პროფესიული განვითარების ხარისხის ამაღლების მიმართ.

Head of the School of Business at Wittenborg University of Applied Sciences visited European University
On October 8th, Rauf Abdul, Head of the School of Business at Wittenborg University of Applied Sciences visited European University.
The meeting included Ilia Botsvadze, Dean of the Faculty of Business and Technologies, and Mariam Orjonikidze, Head of the International Relations Office.
They discussed strategies for future international cooperation, focusing on opportunities for knowledge exchange and professional development.
This collaborative effort offers the university's administrative staff a valuable platform to share European perspectives and reinforces European University's commitment to enhancing educational quality and fostering professional growth.