„ევროპის უნივერსიტეტის“ სტომატოლოგიური კლინიკა „EU Dent” სტომატოლოგიის პროგრამის სტუდენტებისთვის სტაჟირებას აცხადებს
„ევროპის უნივერსიტეტის“ სტომატოლოგიის ინგლისურენოვანი და ქართულენოვანი ერთსაფეხურიანი საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტებისთვის „ევროპის უნივერსიტეტის“ სტომატოლოგიურ კლინიკაში „ეუ დენტი“ სტომატოლოგის ასისტენტის პოზიციაზე სტაჟირების გავლის მიზნით კონკურსი გამოცხადდა.
კონკურსის შედეგად შერჩეული ქართულენოვანი პროგრამის 10 სტუდენტი და ინგლისურენოვანი პროგრამის 10 სტუდენტი “ეუ დენტში“ სტაჟირებას 6 თვის განმავლობაში (მარტი - აგვისტო) გაივლის.
სამუშაო გრაფიკი: არასრული განაკვეთი, ფიქსირებული სამუშაო საათებით.
სტომატოლოგის ასისტენტის ძირითადი ფუნქციები იქნება:
• სხვადასხვა პროფილის ექიმი-სტომატოლოგის ასისტირება მკურნალობის პროცესში;
• სამუშაო ადგილის ორგანიზება და მოვლა;
კონკურსში მონაწილეობისათვის აუცილებელი მოთხოვნებია:
• GPA > 3;
• სწავლის საფეხური - სტომატოლოგიის (ინგლისურენოვანი და ქართულენოვანი) პროგრამის ნებისმიერი სემესტრის აქტიური სტატუსის მქონე სტუდენტი;
• მაღალი პასუხისმგებლობის გრძნობა;
• გუნდური მუშაობის უნარი;
• დეტალებზე ორიენტირებულობა;
• სტრესულ გარემოში მუშაობის უნარი;
კონკურსის შესარჩევი ეტაპი მოიცავს ორ საფეხურს:
• სამოტივაციო წერილი
• გასაუბრება
დაინტერესებულმა სტუდენტებმა 29 თებერვლამდე გთხოვთ გამოგზავნოთ რეზიუმე და სამოტივაციო წერილი შემდეგ ელექტრონულ ფოსტაზე: eudent@eu.edu.ge

"European University" Dental clinic "EU Dent" announces an clinical practice for students of the "Dentistry" program.
A competition has been announced among students of the English- and Georgian-language educational program of dentistry of the European University for the position of dental assistant at the European University dental clinic “EU-Dent”.
10 students from the Georgian language program and 10 students from the English language Dentistry program, selected following the competition, will undergo an internship at ''EU Dent'' for 6 months (March - August).
Work schedule:
part-time, fixed work schedule.
The main functions of a dental assistant will be:
• Assisting dentists of various profiles in the treatment process.
• Organization and maintenance of the workplace.
Mandatory requirements for participation in the competition are:
• GPA > 3;
• Level of study – student with active status of any semester of the Dentistry program (English and Georgian);
• high sense of responsibility
• Skill to work in team
• Detail oriented
• Ability to work in a stressful environment
The competition includes two stages:
1. Cover letter
Interested students, should send resume and cover letter to the following email address by February 29eudent@eu.edu.ge.