"ევროპის უნივერსიტეტსა" და " ანტალიის ბილიმის უნივერსიტეტს" შორის მემორანდუმი გაფორმდა
"ევროპის უნივერსიტეტსა" და "ანტალიის ბილიმის უნივერსიტეტს" (თურქეთი) შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
ხელშეკრულების მიზანია ერთობლივი კვლევითი და საგანმანათლებლო პროექტების განხორციელება და სტუდენტებისა თუ აკადემიური/ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ხელშეწყობა.
"ანტალიის ბილიმის უნივერსიტეტი" კვლევაზე ორიენტირებული უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებაა, რომელიც სტუდენტებს ათამდე საგანმანათლებლო პროგრამის ფარგლებში ინტერდისციპლინარულ სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებზე სწავლის შესაძლებლობას აძლევს.
"ევროპის უნივერსიტეტი" "ანტალიის ბილიმის უნივერსიტეტისათვის" ქვეყნის მასშტაბით ერთ-ერთი პირველი პარტნიორია.

A MEMORANDUM OF UNDERSTANDING WAS FORMED BETWEEN EUROPEAN UNIVERSITY AND ANTALYA BILIM UNIVERSITY
A memorandum of understanding was signed between "European University" and "Antalya Bilim University" (Turkey).
The agreement aims to implement joint research and educational projects and to facilitate the mobility of students and academic/administrative staff.
"Antalya Bilmi University" is a research-oriented higher education institution that grants active students an opportunity to study in undergraduate, postgraduate, and doctoral programs within the range of almost ten interdisciplinary educational fields.
"European University" is proud to be one of the first partners for "Antalya Bilim University" across Georgia.