Swarovski Optiki-ის წარმომადგენლებმა "ევროპის უნივერსიტეტის" სტუდენტებთან შეხვედრა გამართეს
"ევროპის უნივერსიტეტის“ სტომატოლოგიის პროგრამის სტუდენტებისთვის "StarMed GmbH&Co."-ის წარმომადგენელმა, რომელიც ავსტრიული კომპანია Swarovski Optik-ის პარტნიორია, New-Line Dental-ის ჩართულობით, ოპტიკური მოწყობილობების საჩვენებელი ლექცია და პრეზენტაცია გამართა.
შეხვედრა "ევროპის უნივერსიტეტის“ სტომატოლოგიის პროგრამის ხელმძღვანელმა სოფიო სამხარაძემ გახსნა. რის შემდეგაც პრეზენტაცია "StarMed GmbH&Co."-ის წარმომადგენელმა მაიკლ კესენიჰმა წარადგინა.
დამსწრეებმა მიიღეს ინფორმაცია SWAROVSKI OPTIK-ის ხელსაწყოებზე, მის უპირატესობებზე და შეხვედრის ბოლოს თავად გამოსცადეს სხვადასხვა სახის ოპტიკური მოწყობილობები.
თანამედროვე სტომატოლოგია წარმოუდგენელია გამადიდებელი საშუალებების გარეშე. სტუდენტები სწორედ იმ მოწყობილობებს გაეცნენ, რომლებსაც ფუნდამენტური როლი აქვთ მათ სპეციალობაში.
მსოფლიოში წამყვანი მწარმოებელი “SWAROVSKI OPTIK” აერთიანებს მომავალზე ორიენტირებულ სამრეწველო ტექნოლოგიებს. სვაროვსკის ბინოკლები (ბინოკულარი), ტელესკოპები, ტელესკოპური მილები და ოპტრონიკული ხელსაწყოები ბაზარზე ყველაზე მოთხოვნადია.

Representatives of “Swarovski Optik” held meeting with students of European University
The company "StarMed GmbH&Co." in cooperation with Swarovski Optiks and in collaboration with New-Line Dental, conducted a demonstration lecture and presentation showcasing their highly accurate optical devices for the students of the "European University" dentistry program.
The meeting commenced with an opening statement by Sopio Samkharadze, the head of the "European University" dentistry program, followed by a presentation by Michael Kessenich, the representative of "StarMed GmbH & Co.".
During the session, attendees were provided with information about "SWAROVSKI OPTIK" tools, their advantages, and had the opportunity to personally experience various types of optical devices.
Modern dentistry heavily relies on magnifying devices, and the students were introduced to tools that play a crucial role in their field of study.
As the world‘s leading manufacturer, "SWAROVSKI OPTIK" combines future-oriented industrial technologies with the ultimate in craftsmanship. Swarovski binoculars, telescopes, telescopic tubes, and optronic devices are the tools of choice among the most discerning users worldwide.