პრესტიჟულმა ბრიტანულმა ჟურნალმა Times Higher Education - მა „ევროპის უნივერსიტეტის“ შესახებ სტატია გამოაქვეყნა
პრესტიჟულმა ბრიტანულმა ჟურნალმა Times Higher Education - მა „ევროპის უნივერსიტეტის“ შესახებ სტატია გამოაქვეყნა.
2023 წლის ივნისის გამოცემაში „ევროპის უნივერსიტეტის“ დამფუძნებელი და პრეზიდენტი ლაშა კანდელაკიშვილი საუბრობს მედიცინის ფაკულტეტის უპირატესობებზე, ღირებულებებზე და კარიერული განვითარების შესაძლებლობებზე.
Times Higher Education აქვეყნებს უნივერსიტეტების საერთო რეიტინგს და ასევე მდგრადი განვითარების 17 მიზნისთვის შესაბამის ცხრილს, სადაც ნაჩვენებია უნივერსიტეტების პროგრესი თითოეული მიმართულებით.
შეგახსენებთ რომ „ევროპის უნივერსიტეტი“ პრესტიჟული სარეიტინგო ბაზის - Times Higher Education (THE) Impact Rankings-ის მსოფლიოს საუკეთესო უნივერსიტეტების რეიტინგების 2022 წლის გამოშვებაშია.

The prestigious British magazine Times Higher Education published an article about the "European University"
The prestigious British magazine "Times Higher Education" published an article about the "European University".
In the June 2023 edition, the founder and president of "European University" Lasha Kandelakishvili talks about the advantages, values and career development opportunities of the Faculty of Medicine.
Every year, the Times Higher Education publishes an overall ranking of universities, as well as 17 tables showing universities’ progress towards delivering each of the SDGs.
The European University is among the world's best universities in the 2022 edition of the prestigious Times Higher Education (THE) Impact Rankings.