"ევროპის უნივერსიტეტში" მაგიდის ჩოგბურთის ტურნირის მეორე ეტაპი ჩატარდა
სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრის ინიციატივით, "ევროპის უნივერსიტეტში" მაგიდის ჩოგბურთის ტურნირის მეორე ეტაპი ჩატარდა, რომელშიც ერთმანეთს "ევროპის უნივერსიტეტის" უცხოელი სტუდენტები დაუპირისპირდნენ.
პირველ ეტაპი ქართულენოვანი ფაკულტეტის სტუდენტებსა და კლუბების წევრებს შორის შედგა.
ჩემპიონატის გათამაშება 1/16 ფინალური ეტაპიდან დაიწყო, ჩატარდა არაერთი საინტერესო და დაძაბული შეხვედრა, გამოვლინდა ოთხი საუკეთესო მონაწილე.
მეორე ეტაპის გამარჯვებული გახდა ანჩით მეთიუსი, მეორე ადგილი დაიკავა მაჰმუდ ჰუსეინმა, მესამე პოზიციაზე გავიდა არშიტ ჩუდჰარი და მეოთხეადგილოსანი გახდა მუჰამედ აბდი.
გამარჯვებულები 7 ივნისს დაგეგმილ „სუპერ თასზე“ იასპარეზებენ და ტურნირის პირველი ეტაპის საუკეთესო ოთხეულს დაუპირისპირდებიან, რომელიც 24 მაისს გამოვლინდა.

The Second Round of the Table Tennis Tournament for the EU international students was held
At the initiative of the Student and Alumni Service Center, the second round of the table tennis tournament was held at the "European University", in which foreign students of the "European University" competed against each other.
The first stage was held between Georgian students and club members.
Today's draw of the championship started from the 1/16-final stage with interesting and tense matches where the four best participants were revealed.
The winner of today's tournament was Anchit Mathews.
The 2nd place was taken by Mahmoud Hussein. The 3rd place was taken by Arshit Chaudhari. The 4th place was taken by Mohammad Abdi.
The above four will compete in the "Super Cup" scheduled for June 7, they will face the best four players in the first round of the tournament.