"ევროპის უნივერსიტეტის" სტომატოლოგიის პროგრამის სტუდენტებისთვის გამოცხადებული კონკურსის შედეგები ცნობილია
"ევროპის უნივერსიტეტის" მედიცინის ფაკულტეტზე სტომატოლოგიის ინგლისურენოვანი და ქართულენოვანი საგანმანათლებლო პროგრამების მე-5 - მე-10 სემესტრის სტუდენტებისათვის კლინიკა "ჰეფი დენტში" სტომატოლოგიური პრაქტიკის გასავლელად 13 მაისს გამოცხადებული კონკურსის შედეგები ცნობილია.
კომისიის მიერ სტომატოლოგიის ინგლისურენოვანი საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტი ქიანა შოქუფაქი შეირჩა, რომელიც აღნიშნულ კლინიკაში პრაქტიკას მიმდინარე წლის 23 მაისიდან 23 ივნისამდე გაივლის.
პრაქტიკა თერაპევტის, ქირურგისა და ორთოპედის ასისტირებასა და სხვადასხვა მანიპულაციაზე დაკვირვების შესაძლებლობას მოიცავს.

The results of the competition announced for the ‘’European University’’ Dentistry program students are known
The results of the competition announced by the Faculty of Medicine of the European University on May 13, 2022 for Dentistry program students (from 5th  to 10th  semesters) who will undergo practice in dentistry at the clinic “Happy Dent’’ are known.
English language Dentistry program student Kiana Shokoofaki was selected by the committee, who will undergo practice in the above mentioned clinic from May 23 to June 23.
The practice includes the assistance of a therapist, surgeon, and orthopedist as well as the ability to observe various manipulations.