ევროპის უნივერსიტეტის პროფესორმა საერთაშორისო კონფერენციაში მიიღო მონაწილეობა
ევროპის უნივერსიტეტის ფინანსებისა და საბანკო საქმის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელის მოვალეობის შემსრულებელმა და ამავე პროგრამის ლექტორმა, ასისტენტ პროფესორმა ლანა სულაკაძემ, მიმდინარე წლის 28-29 მაისს, PAR საუნივერსიტეტო კოლეჯის (ხორვატია) მიერ ორგანიზებულ საერთაშორისო კონფერენციაში სახელწოდებით „ლიდერობა კოვიდ 19-ის შემდგომ“, მიიღო მონაწილეობა.
კონფერენცია ბიზნესის, განათლების, ტურიზმისა და ინდუსტრიის მენეჯმენტთან დაკავშირებულ თემებს მოიცავდა და მონაწილეებს შესაძლებლობა ჰქონდათ, წარედგინათ ნაშრომები ლიდერობის მიმდინარე საკითხებსა თუ ტენდენციებზე.

Professor at the European University has participated in an international conference
On May 28-29, 2021, Assist. Prof. Lana Sulakadze, acting head of the Bachelor's Degree Program in Finance and Banking at European University, participated in the PAR International Leadership Conference (PILC) entitled "Leadership after COVID-19" organized by the PAR University College (Rijeka, Croatia).
The Conference dealt with topics related to leadership and management in business, education, tourism, and industry. PILC offered an opportunity to present papers on current leadership issues and trends.