ევროპის უნივერსიტეტსა და სინციანის სამედიცინო უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
ევროპის უნივერსიტეტსა და სინციანის სამედიცინო უნივერსიტეტს (ჩინეთი) შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმის ფარგლებში მხარეები გამოთქვამენ მზადყოფნას, განამტკიცონ და განავითარონ მჭიდრო თანამშრომლობა სამედიცინო მეცნიერებების მიმართულებით.
აღსანიშნავია, რომ ევროპის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის მიერ მედიცინის მიმართულებით, ევროპის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საინტერესო აქტივობების დაგეგმვა უკვე აქტიურად მიმდინარეობს.

A MEMORANDUM OF UNDERSTANDING WAS SIGNED BETWEEN EUROPEAN UNIVERSITY AND XINJIANG MEDICAL UNIVERSITY
A Memorandum of Understanding was signed between European University and Xinjiang Medical University (China).
Under the agreement, the parties express their readiness to strengthen and develop close cooperation in the field of Medical Sciences.
It should be noted that the International Relations Office of European University is already actively planning interesting activities for students of the faculty of Medicine.