ერასმუს+ საერთაშორისო კრედიტ-მობილობის პროგრამის შესარჩევი კონკურსის შედეგები ცნობილია
ერასმუს+ საერთაშორისო კრედიტ-მობილობის პროგრამაში მონაწილეობისთვის სტუდენტური შესარჩევი კონკურსის შედეგები ცნობილია.
გამოვლინდა ორი გამარჯვებული სტუდენტი, რომლებიც ერასმუს+_ის სასტიპენდიო შეთავაზებით ისარგებლებენ, რაც გულისხმობს უფასო სწავლას, მგზავრობის ხარჯების ანაზღაურებასა და ყოველთვიურ სტიპენდიას.
სტიპენდიით ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის სტუდენტები - ლუკა დოლიძე და დავით შადური დაჯილდოვდნენ, რომლებიც 2021-22 აკადემიური წლის შემოდგომის სემესტრს ესპანეთში, მალაგას უნივერსიტეტში გაატარებენ.
აღსანიშნავია, რომ ერასმუს+ საერთაშორისო კრედიტ-მობილობის პროგრამაში მონაწილეობისთვის ევროპის უნივერსიტეტის სტუდენტთა შესარჩევი კონკურსი დისტანციურ რეჟიმში, Zoom-ისა და Moodle-ის პლატფორმების გამოყენებითა და ევროპის უნივერსიტეტის “საერთაშორისო მობილობის პროგრამაში მონაწილეობის წესის” შესაბამისად წარიმართა.

The results of the student selection competition for participation in the Erasmus + International Credit Mobility Program are known
The results of the student selection competition for participation in the Erasmus + International Credit Mobility Program are known.
Two winning students have been identified who will benefit from the Erasmus + Scholarship offer, which includes free tuition, travel expenses, and a monthly scholarship.
Scholarships were awarded to students of the Faculty of Business and Technology - Luka Dolidze and Davit Shaduri, who will spend the fall semester of the 2021-22 academic year at the University of Malaga, Spain
It should be noted that the European University Student Selection Competition for the Erasmus + International Credit Mobility Program was conducted remotely using the Zoom and Moodle platforms and in accordance with the "Rules for Participation in the International Mobility Program" of the European University.