ევროპის უნივერსიტეტში სტუდენტური სამეცნიერო კონფერენცია ჩატარდა
ევროპის უნივერსიტეტში ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის ორგანიზებით  მე-7 სტუდენტური სამეცნიერო კონფერენცია, "ბიზნესისა და ტექნოლოგიების თანამედროვე გამოწვევები - 2020“ ჩატარდა.
პანდემიური ვითარებიდან გამომდინარე, კონფერენცია დისტანციურად ჩატარდა და მასში ევროპის უნივერსიტეტის ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის, ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის სტუდენტები მონაწილეობდნენ.
კომპეტენტურმა ჟიურიმ კონფერენციაზე სამი საუკეთესო ნაშრომის ავტორი გამოავლინა, რომელთა სტატიები "გლობალიზაციის ეკონომიკური და სოციალური პრობლმების კვლევითი ინსტიტუტის სამცნიერო ნაშრომების კრებულში“ გამოქვეყნდება.

A student scientific conference was held at the European University
The 7th Student Scientific Conference "Modern Challenges in Business and Technology - 2020" was organized by the Faculty of Business and Technology at the "European University". Due to the pandemic, the conference was held remotely and it was attended by bachelor and master students from the Faculty of Business and Technology of the European University.
The competent jury revealed the authors of the free best articles at the conference, whose article will be published in the collection of scientific articles "The Research Institute for the Economic and Social Issues of Globalization".