კონფერენცია BIOMED2020
ევროპის უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორის მაია მანწკავას და რეოლოგთა საზოგადოების ორგანიზებით მიმდინარე წლის 26-27 ივლისს გაიმართება ყოველწლიური საერთაშორისო კონფერენცია BIOMED 2020.
კონფერენცია ჩატარდება შეკვეთილში და მასში მონაწილეობას მიიღებენ მეცნიერიები, ექიმები და სტუდენტები სხვადასხვა ქვეყნებიდან, მათ შორის, საქართველოდან, საფრანგეთიდან, გერმანიიდან, პორტუგალიიდან, სლოვენიიდან, ინდოეთიდან, ირანიდან, ისრაელიდან, უკრაინიდან, იორდანიიდან, რუსეთიდან და ა.შ.
კონფერენციაზე წარმოდგენილი იქნება ევროპის უნივერსიტეტის აკადემიური პერსონალისა და სტუდენტების მოხსენებები.
კონფერენცის შესახებ დეტალური ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ ვებგვერდზე: https://biomedicine2020.wixsite.com/website-2

CONFERENCE BIOMED2020
The annual international conference BIOMED2020 will be held on July 26-27 this year, organized by the affiliated professor of the European University Maia Mantskava and the Society of Rheologists. The conference will be held in Shekvetili and will be attended by scientists, doctors and students from different countries, including Georgia, France, Germany, Portugal, Slovenia, India, Iran, Israel, Ukraine, Jordan, Russia, etc.
European University academic staff and students will present their scientific results in several sessions of the conference.
Detailed information about the conference can be found on the website: https://biomedicine2020.wixsite.com/website-2